امروز: دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ 

آخرین اخبار دانشکده

سایت نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
وزارت علوم و تحقیقات پایگاه قرآنی دانشجویی ایحاء

 •  


    چاپ        ارسال به دوست

  حجت الاسلام دکتر مقدس

  همگان باید درهرلحظه ای امید ظهور را داشته و برای این امر مهیا باشیم

  حجت الاسلام دکتر مقدس عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی ملایر درسخنرانی پیش از خطبه نمازجمعه شهرستان ملایر با تبریک خجسته میلاد ولی الله الاعظم امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف به تبیین مسئلۀ مهدویت پرداخت.
  وی در بخشی از سخنان خود با اشاره به حضور حجت های الهی درمیان جامعه و تأثیر جایگاه آنان در هستی به نقش امام عصر پرداخته و ضمن نقل بیانی از وجود این امام همام، به توجه خاص ایشان به اعمال مسلمانان پرداخت.
  عضو هیأت علمی دانشکده در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار کرد : ما به امامی اعتقاد داریم که حاضر است و ناظر. امامی که سخن ما را می شنود و پاسخ ما را می دهد. امامی که شاهد براعمال ماست و هیچگاه ما راتنها نمی گذارد.
  وی در ادامه به فلسفه انتظار پرداخته و با رد توهم دانستن این امر ، انتظار را امید بخش دانسته بیان کرد : همگان باید درهرلحظه ای امید ظهور را داشته و برای این امر مهیا باشیم.
  استاد حوزه و دانشگاه درپایان ضمن خواندن اشعاری ازحضرت علامه حسن زاده آملی در وصف امام عصر عجل الله ابراز امیدواری کردد که با تلاش درجهت احیاء دین الهی و درکنار ولی فقیه عصر بودن ، اکنون خود را در رکاب آن امام همام بدانیم.


  ٠٧:٣٢ - دوشنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٥    /    عدد : ٢٧٣٥    /    تعداد نمایش : ٦١١