امروز: دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ 

آخرین اخبار دانشکده

سایت نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
وزارت علوم و تحقیقات پایگاه قرآنی دانشجویی ایحاء

 •  


    چاپ        ارسال به دوست

  افتخاری دیگر برای دانشکده علوم قرآنی ملایر

  حسنا شاهسواری دانشجوی دانشکده علوم قرآنی ملایرخوش درخشید.

  با توجه به اعلام نتایج المپیاد علمی دانشجویی کشور در رشته الهیات و معارف از سه نفر دانشجویان راه یافته به مرحله نهایی المپیاد خانم حسنا شاهسواری در مرحله کشوری حائز رتبه ده از بین پانزده نفر شد.
  بنا بر این خبر، اولین مرحله از برگزاری المپیاد ویژه قطب هشت کشور که شامل دانشگاه های استان های همدان، لرستان و کرمانشاه به مرکزیت دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد، سه نفر از دانشجویان دانشکده علوم قرآنی ملایر توانستند با غلبه بر دیگر شرکت کنندگان، جواز حضور در مرحله کشوری را کسب نمایند. خانم ها زهرا طاقتی احسن، حسنا شاهسواری و محدثه سادات موسوی از دانشجویان رشته علوم قرآنی و تفسیر دانشکده علوم قرآنی ملایر، سه دانشجوی برتر در این المپیاد بودند که خانم حسنا شاهسواری توانستند در مرحله کشوری حائز رتبه ده شوند.
  دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کسب این افتخار بزرگ را که برگ زرین دیگری بر افتخارات این دانشگاه می باشد را به جامعه بزرگ دانشگاه و دانشکده علوم قرآنی ملایر تبریک و تهنیت عرض می کند.
  یادآور می شود وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1347 به منظور تشویق و ترغیب دانشجویان دانشگاه های کشور به مطالعه، تحقیق و ایجاد فرصت های مناسب برای اعتلای علمی تصمیم گرفت تا المپیاد علمی دانشجویی کشور را به صورت سالیانه برگزار کند و مسوؤلیت این امر مهم به سازمان سنجش آموزش کشور واگذار شد و این سازمان نیز از آن زمان تا کنون
  ، المپیاد های علمی دانشجویی کشور را برگزار می نماید.


  ١٤:٠٩ - شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٦    /    عدد : ٣٠٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٨١