چاپ        ارسال به دوست

نتایج بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مشخص شد

نتایج بخش کتبی جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مشخص شد

پس از برگزاری مرحله سراسری آزمون معارفی هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، برگزیدگان این بخش مشخص شدند و اساتید و کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی ملایر موفق به کسب 6 مقام اول، 3 مقام دوم و 2 مقام سومی شدند.
بنابر این گزارش، در بخش اساتید آقای دکتر رضا مهدیان فر و دکتر حسنعلی نورزی رتبه اول و سوم رشته آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن، سرکار خانم دکتر مرضیه زالی موفق به کسب رتبه اول در رشته آشنایی با سیره معصومین، آقای دکتر حمید شریفی موفق به کسب رتبه اول در رشته آشنایی با نهج البلاغه شدند.
در بخش کارکنان سرکار خانم زهرا انتظاری و آقای مهدی غیاثوند و سرکار خانم مریم عباسی موفق به کسب رتبه های اول، دوم و سوم در رشته سبک زندگی ایرانی و اسلامی و جناب آقای محمد جوکار حائز رتبه اول در رشته آشنایی با سیره معصومین شدند.
در بخش دانشجویان نیز سرکار خانم لیلا زنگنه در رشته آشنایی با صحیفه سجادیه و سودابه طهماسبی در رشته سبک زندگی ایرانی و اسلامی موفق به کسب رتبه دوم شدند.
در بخش خانواده کارکنان و اساتید نیز سرکار خانم لیلا صحرایی در رشته سبک زندگی ایرانی و اسلامی حائز رتبه اول شد.
لازم به ذکر است معرفی دانشجویان برتر در هر رشته به معنی راهیابی آنها به مرحله ملی نیست و جهت معرفی نفرات راه یافته به مرحله ملی، آزمون جدیدی از نفرات برتر هر رشته که توسط معاونت فرهنگی دانشگاه اعلام می شود برگزار خواهد شد و از بین آنها 3 نفر به مرحله ملی معرفی خواهند شد و عدم شرکت در این مرحله به منزله انصراف از حضور در مرحله ملی خواهد بود.


١٣:٠٨ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ٣٦٤٨    /    تعداد نمایش : ٧٧١