اطلاعیه های فرهنگی

 •  

  به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء، این دوره از طرح کتاب خوانی با محوریت کتاب «شیعه پاسخ می گوید» ، اثر حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی دامت برکاته؛ (انتشارات مدرسه الامام علی بن ابی طالب علیه السلام) می باشد. 


  محدوده آزمون از کل کتاب فوق بوده و آزمون در 2 مرحله غیرحضوری(پیامکی) و حضوری برگزار می گردد. در بخش غیرحضوری در پایان هر فصل، سؤالات در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد و پاسخ آنها به صورت پیامکی دریافت می‌گردد. 


  همچنین در مرحله حضوری کسانی می توانند شرکت نمایند که قبل از آن در مراحل غیرحضوری (پیامکی) شرکت کرده باشند. آزمون این بخش با استفاده از سؤالات ارائه شده در بخش غیرحضوری در همه دانشکده‌ها برگزار خواهد شدزمان برگزاری آن در نیمه اول مهرماه به صورت هم زمان در تمامی دانشکده ها است.

   
  بهره‌مندی از معارف قرآن و عترت و آشنایی با اعتقادات اسلامی، اعطای گواهی‌نامه موفقیت در دوره مطالعاتی غیرحضوری، اعطاء جوایز ارزنده، کمک هزینه سفر عتبات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، کمک هزینه تحصیلی،و هدیه های نقدی و فرهنگی، از مزایای شرکت در این طرح می باشد.

   
  علاقه مندان جهت ثبت نام می توانند از طریق مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با مسئول فرهنگی دانشکده علوم قرآنی شهرستان خود نسبت به این امر اقدام نمایند.

   

منو کنار

 • منو کنار
ملایر ، شهرک ولی عصر (عج) ، میدان قائم ، بلوار فاطمیه صندوق پستی: 39433 - 65713 تلفن: 33338301 - ۰81
ملایر ، شهرک ولی عصر (عج) ، میدان قائم ، بلوار فاطمیه صندوق پستی: 39433 - 65713 تلفن: 33338301 - 081
{rsform 72}
پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨