اطلاعیه ضوابط برگزاری آزمون های پایان ترم نیمسال اول 1402
  • 1402/10/13 - 12:35
  • - تعداد بازدید: 569
  • - تعداد بازدیدکننده: 565
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
  • /appsettingFree

اطلاعیه ضوابط برگزاری آزمون های پایان ترم نیمسال اول 1402

ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد سراسر نور حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها وآرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی به اطلاع می رساند طبق برنامه اعلام شده از تاریخ 16 دی ماه آزمونهای پایان نیمسال اول 1402 آغاز خواهد شد.

ضمن عرض تبریک به مناسبت میلاد سراسر نور حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها وآرزوی موفقیت برای دانشجویان گرامی به اطلاع می رساند طبق برنامه اعلام شده از تاریخ 16 دی ماه  آزمونهای پایان نیمسال اول 1402 آغاز خواهد شد .همه آزمونها به صورت حضوری برگزار خواهد شد و هر دانشجویی درسی را به صورت آنلاین  در سایر دانشکده ها اخذ نموده است برای شرکت در امتحان در دانشکده محل تحصیل خود حضور می یابد .

توجه دانشجویان ارجمند را به نکات ذیل معطوف می دارد :

آزمون های کارشناسی و کارشناسی ارشد راس ساعت 10  برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است ساعت اعلام شده برای دانشجویان کارشناسی که دروس خود را در دانشکده ملایر اخذ نموده اند می باشد چنانچه دانشجویان محترم در سایر دانشکده ها درسی را اخذ نموده اند تاریخ و ساعت آزمون همان دانشکده را باید توجه داشته باشند و به ساعت و تاریخ آزمونها توجه نمایند . برای مشاهده برنامه امتحانات به سامانه گلستان بخش برنامه هفتگی مراجعه نمایید.

 همراه داشتن کارت  ورود به جلسه الزامی بوده و امکان حضور بدون کارت در جلسه امتحان وجود ندارد . برای راحتی دانشجویان گرامی کارت ورود به جلسه توسط دانشکده اخذ و دانشجویان گرامی روز شنبه ساعت 9 به آقای گیوی در بوفه مراجعه و نسبت به تحویل گرفتن کارت آزمون از ایشان اقدام نمایند . هزینه کارت هزار تومان می باشد . شایان ذکر است آن دسته از دانشجویانی که به دلیل نقص پرونده  کارت ورود به جلسه شان قابل مشاهده و اخذ نباشد بعد از شرکت در آزمون اول با مراجعه به آموزش در روز یکشنبه 17 دی ماه و رفع نقص و تکمیل نمودن پرونده امکان حضور در آزمونهای بعدی را خواهند داشت در غیر این صورت نداشتن کارت مانع از شرکت در آزمونها بوده و دانشکده مسولیتی در این قبال نخواهد داشت.  

آوردن وسایل مازاد ، گوشی تلفن همراه ، تبلت ، کتاب و یا جزوه و یادداشت و ... به سالن امتحان ممنوع بوده و صرف همراه داشتن آنها  تخلف به حساب می آید و به منزله تقلب خواهد بود . برای این منظور از آوردن گوشی و وسایل مازاد به جلسه امتحان خودداری نمایید. دانشجویان محترم  گوشی و کیف خود را موقع ورود به دانشکده تحویل حفاظت فیزیکی جناب آقای ابوترابی نمایند.  

دانشجویان محترم ده دقیقه قبل از شروع آزمون با توجه به محل تعیین شده و شماره صندلی که در کارت ورود به جلسه مشخص شده است در سالن امتحان حضور داشته باشند.

دانشجویانی که در سایر دانشکده ها درسی را اخذ نموده اند روز قبل ؛ آزمون درس مربوطه را   با آموزش دانشکده چک نمایند .
با عدم شرکت در جلسه امتحان نمره درس مربوطه صفر خواهد شد .در صورتی که دانشجو با دلایل موجه در جلسه آزمون شرکت ننماید لازم است مستندات مربوطه را برای بررسی و طرح در شورای آموزشی به آموزش دانشکده ارائه نماید . چنانچه شورا مستندات را تایید نماید درس مربوطه حذف خواهد شد .

طبق آیین نامه آموزشی تقلب در امتحان هر درس ، منجر به ثبت نمره 0.25 ( بیست و پنج صدم ) برای امتحان مزبور خواهد شد.

توجه به ساعت و تاریخ  برگزاری آزمونها داشته باشند . ادعای فراموش کردن و یا اشتباه در تاریخ امتحان پس از برگزاری آزمون به هیچ وجه پذیرفته نخواهد شد . خصوصا دانشجویانی که در سایر دانشکده ها درسی را اخذ نموده اند توجه به ساعت و تاریخ درس مربوطه داشته باشند.

دانشجویانی که به دلیل غیبت بیش از حد مجاز درسی را حذف شده اند مجوز شرکت در آزمون را ندارند. دانشجویان محترم جهت مشاهده وضعیت درس به اطلاعات جامع دانشجویی سرترم ۴۰۱۲مراجعه نمایند .

با آرزوی توفیق و سرافرازی برای همه عزیزان

  • گروه خبری : اخبار,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 648
کلمات کلیدی
مدیر سایت ملایر
خبرنگار

مدیر سایت ملایر