اطلاعیه: شرایط، هزینه و شیوه نامه اجرایی بیست و نهمین المپیاد غیر متمرکز علمی-دانشجویی منطقه 4
  • 1402/11/24 - 09:18
  • - تعداد بازدید: 623
  • - تعداد بازدیدکننده: 618
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

اطلاعیه: شرایط، هزینه و شیوه نامه اجرایی بیست و نهمین المپیاد غیر متمرکز علمی-دانشجویی منطقه 4

دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه بوعلی سینا به عنوان مسئول و مجری برگزاری المپیاد علمی-دانشجویی غیر متمرکز منطقه ۴ در استان های همدان-مرکزی-قم و قزوین، اولین مرحله از بیست و نهمین المپیاد غیر متمرکز علمی-دانشجویی را در صبح و عصر روز جمعه 31 فروردین 1403برگزار می نماید.

دفتر هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه بوعلی سینا به عنوان مسئول و مجری برگزاری المپیاد علمی-دانشجویی غیر متمرکز منطقه ۴ در استان های همدان-مرکزی-قم و قزوین، اولین مرحله از بیست و نهمین المپیاد غیر متمرکز علمی-دانشجویی را  در صبح و عصر روز جمعه  31 فروردین  1403برگزار می نماید.
* رشته های آزمون:
زبان و ادبیات فارسی، الهیات و معارف اسلامی، علوم اقتصادی، علوم تربیتی، حقوق، شیمی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، آمار، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر و مهندسی کشاورزی )زراعت و اصلاح نباتات(، مهندسی صنایع، روانشناسی، علوم جغرافیا، علوم زمین، سلول های بنیادی و مهندسی بافت، و مهندسی مواد و متالوژی.

* شرایط شرکت در آزمون:
در هر رشته یک تیم حداکثر پنج نفره می تواند در آزمون شرکت کند. دانشجویان سال سوم و چهارم که در حال تحصیل می باشند مجاز هستند در آزمون شرکت نمایند (شرکت کنندگان در المپیاد غیر متمرکز باید در حال تحصیل باشند و ارسال نامه مبنی بر اشتغال به تحصیل دانشجویان معرفی شده به دبیرخانه المپیاد الزامی است). همچنین دانشجویانی که در نیم سال اول سال تحصیلی 1402-1403 دانشجوی ترم آخر بوده و تحصیلات خود را در 7 ترم به پایان رسانده اند، در صورت ارائه گواهی فارغ التحصیلی می توانند در المپیاد علمی دانشجویی کشور شرکت نمایند.

* برنامه زمان و منابع امتحانی آزمون:
زمان برگزاری آزمون المپیاد 31 فروردین  ماه 1403 می باشد و برنامه آزمون به همراه منابع امتحانی در فایل پیوست این اطلاعیه در زیر ذکر شده است. محل برگزاری آزمون دانشگاه های بین المللی امام خمینی )ره(، اراک، بوعلی سینا و قم می باشد

دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در این المپیاد می‌توانند به آموزش دانشکده مراجعه فرمایند.

.


  • گروه خبری : اخبار,اطلاعیه ها
  • کد خبر : 732
کلمات کلیدی
مدیر سایت ملایر
خبرنگار

مدیر سایت ملایر