دیدار مسوولین دانشکده علوم قرآنی ملایر با امام جمعه ملایر

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و طبق سنوات گذشته مسوولین و کارکنان دانشکده علوم قرآنی ملایر با امام جمعه شهرستان دیدار نمودند. در ابتدای این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین نوروزی ریاست دانشکده ضمن عرض سلام و آرزوی توفیقات برای حجت الاسلام و المسلمین برقراری گزارشی از وضعیت موجود دانشکده ارائه نمود. در ادامه حجت الاسلام و المسلمین مقدس نیز گزارش از وضعیت موجود آموزشی و پژوهش دانشکده و همچنین آماری از دانشجویان جدید الورود را به سمع و نظر حضار رساند. در ادامه غیاثوند مدیر توسعه و پشتیبانی دانشکده ضمن برشمردن مسائل اداری دانشکده، از حجت الاسلام و المسمین برقراری خواست که در خصوص فعالیت های دانشکده مساعدت نمایند.

در ادامه امام جمعه ملایر ضمن خوش آمد گویی به حضار گفت : خوشا به حال شما که در محضر قرآن هستید و این را قدر بدانید. قران انسان را از حیوان ناطق بودن خارج می کند و این از برکات قران است. انسان یهدی الی الرشد می باشد و این است که راحت می تواند زندگی کند.

ایشان در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه حضار، گفت بنده تا جایی که در توان داشته باشم در جهت رشد و اعتلای این مجموعه نورانی و قرآنی تمام تلاش خود را خواهم نمود.

کلمات کلیدی
{author_name}
تصویر نویسنده :

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید