• تاریخ انتشار : 1401/04/15 - 10:16
  • تعداد بازدید : 88
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اطلاعیه مهم ترم تابستانی 4003

باسمه تعالی

اطلاعیه ترم تابستانی 4003

به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند دروس ذیل در تابستان ارائه شده است :

1-  تفسیر ساختاری قرآن کریم
2-  آشنایی با دفاع مقدس
3-  قصص انبیا در قرآن وعهدین
4-  فقه الحدیث4
5-  جریان شناسی مطالعات قرآنی
6-  مراکز پژوهش قرآن وحدیث
7-  ماخذ شناسی حدیث

تاریخ انتخاب واحد:  1401/04/14 لغایت 1401/04/20
برگزاری کلاسها : 1401/04/25 لغایت 1401/05/26
تاریخ امتحانات در سامانه گلستان درج شده است .

نکات قابل توجه :

-ترم تابستانی مختص دانشجویانی است که در شرف فارغ التحصیلی می باشند.

-با بررسی صورت گرفته دانشجویانی که در نیمسال اول 1401 واحد درسی دارند و درسهای آنان در این نیمسال ارائه شده است امکان اخذ واحد در ترم تابستانی را ندارند و دروس خود را در مهرماه اخذ خواهند کرد. با بررسی دقیق واحدهای درسی لیست ضمیمه جهت انتخاب واحد دانشجویان در ترم تابستانی می باشد و صرفا همین دانشجویان می توانند نسبت به اخذ واحدها در ترم تابستان در سامانه گلستان اقدام نمایند.

-شایان ذکر است برنامه ریزی ترم تابستانی برای دانشجویان صرفا در شرف فارغ التحصیلی انجام شده و  به منظور اینکه دانشجویانی که امکان اخذ واحد در تابستان را ندارند دچار مشکل نشوند و بتوانند در مهرماه باارائه  شدن درسها  انتخاب واحد نمایند و  همچنین  به منظور  رعایت حد نصاب کلاسها در مهر و امکان  ارائه درسها ؛ ترم تابستانی به این شیوه صورت پذیرفته است .

-  چنانچه دانشجویان گرامی با این توضیحات قانع نشدند می توانند به صورت تلفنی روز چهارشنبه با شماره 08133350072  تماس حاصل نمایند تا به صورت جزئی و تفکیکی از کارشناس آموزش کسب اطلاع نمایند. ارائه درس در تابستان به سایر دانشجویان مقدور نبوده است .
-  راهنمای ثبت نام ترم تابستانی در پست های بعدی آمده است .

چند نکته در خصوص دروس معرفی به استاد:
-  دانشجویانی که صرفا تا 8 واحد درس  باقیمانده  دارند و از این 8 واحد درسی در ترم تابستان ارائه نشده است می توانند سایر دروس را به صورت معرفی به استاد در ترم تابستان(4003)  اخذ نمایند . لیست این دانشجویان و دروس مربوطه ضمیمه می باشد.

-  آزمون دروس معرفی به استاد نیمسال 4002 هم در تابستان برگزار می گردد که لیست دانشجویان و دروس مربوطه ضمیمه می باشد .

-  همه آزمونهای معرفی به استاد هم در تابستان برگزار خواهد شد .

همچنین به اطلاع می رساند درسهای معرفی به استاد ۴۰۰۲ و ۴۰۰۳ هم طبق لیست اکسل درج شده در کانال برای دانشجویان ایجاد شد . دانشحویان مذکور نسبت به چک کردن دروس معرفی به استاد اقدام نمایند.

شایان ذکر است صرفا دانشجویان مندرج در فایل مذکور مجاز به انتخاب واحدهای مشخص شده در لیست برای تابستان می باشند . انتخاب واحدهای خارج از لیست مجاز نبوده و تایید نخواهد شد.

دروس تابستانی در سامانه ریلاین برای دانشجویان محترم ایجاد شده است . طبق لیست اکسل پیوستی دانشجویان نسبت به چک کردن دروس اقدام و هرگونه مغایرت را به کارشناس آموزش اطلاع دهند.

جهت اطلاعات بیشتر فایل های پیوستی را مطالعه فرمایید.

  • گروه خبری : مهمترین اطلاعیه ها,اخبار دانشکده
  • کد خبر : 7874
کلمات کلیدی
محمد جوکار
خبرنگار

محمد جوکار

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید