• تاریخ انتشار : 1401/04/14 - 08:40
  • تعداد بازدید : 67
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
در دو روز کاری و جهت تبلیغات جذب دانشجو انجام شد:

دیدار مسوولین دانشکده علوم قرآنی ملایر از ادارات استان همدان

دیدار با فرماندهی سپاه ملایر

با اعلام سازمان سنجش و سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مبنی بر پذیرش دانشجو در دانشکده علوم قرآنی ملایر، رییس دانشکده با تنی چند از روسای ادارات دیدار کرد.

در دیدار نخست با حضور در سپاه ناحیه مقاوت سپاه، با سرهنگ فارسی که خود از فارغ التحصیلان و استاید دانشکده هستند به گفتگو نشست.

فرماندهی سپاه ملایر در این دیدار گفت: متاسفانه ظرفیت بالای قرآن در اداره امورات مغفول مانده است و باید همه تلباش نمایند تا بتوانند از این ظرفیت استفاده بهینه نمایند. وی گفت با توجه به اینکه از نزدیک آشنایی کامل با دانشگاه بزرگ علوم و معارف قران کریم دارم تمامی تلاش خود را جهت تحقق جذب حداکثری دانشجو انجام خواهم داد.

در دیدار بعد، با حضور در اداره ارشاد اسلامی، با معاون امور قرآنی اداره دیدار انجام شد. کبیری نیز با خوش آمد گویی به جمع حاضر به تعاملاتی که در چندین سال قبل با دانشکده وجود داشته اشاره کرده و از همه دست اندرکاران دانشکده به این خاطر تشکر نمود. در این دیدار مقرر شد در تمامی گروه های مجازی که ارشاد در حیطه قرآن دارد تبلیغات جذب دانشجو نشر داده شود.

در ادامه با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، با دکتر یار محمدی معاون قرانی اداره که ایشان هم از فارغ التحصیلان و اساتید دانشکده هستند گفتگو شد. در این دیدار یار محمدی با اشاره با جذب فوق العاده دانشجویان دانشکده در ادارات مختلف، نسبت به تبلیغات وسیع در گروه های مختلف قرآنی آمادگی کامل خود و اداره تبلیغات را اعلام نمود.

در دیدار بعد با حضور در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان با حاج آقای زین العابدینی دیدار شد. مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با اشاره با نامه های ریاست دانشگاه و مدیر کل محترم دفتر ریاست سازمان اوقاف و امور خیریه، برنامه تبلیغاتی اداره را جهت نشر حداکثری تبلیغات جذب دانشجو برشمرد.

در یدار آخر هم با حضور در اداره کل تیلیغات استان همدان با معاون قرآنی اداره کل دیدار انجام گردید. در این دیدار فرهادی با اشاره به ظرفیت های بالای اداره کل تبلیغات در استان شهرستان و روستا ها و علاقه مندی مردم به قرآن کریم، اعلام داشت با تمام ظرفیت های موجود در راستای جذی دانشجو فعالیت خواهد نمود.

 

  • گروه خبری : مهمترین رویداد ها,اخبار دانشکده
  • کد خبر : 7873
کلمات کلیدی
محمد جوکار
خبرنگار

محمد جوکار

تصاویر

دیدار با معاون امور قرآنی اداره تبلیغات ملایر دیدار با معاون قرآنی اداره ارشاد ملایر دیدار با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان دیدار با معاون قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان همدان

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید