چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت سوم خرداد:

یادواره شهداء در ملایر برگزار شد.

در آستانه فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی، مراسم یادواره شهدای روستای حسین آباد شاملو از توابع شهرستان ملایر با حضور جمعی از بسیجیان و اقشار جامعه و با همکاری سپاه ناحیه ملایر و سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مقدس در گلزار شهدای این روستا برگزار گردید.
در این مراسم مقدس ضمن گرامیداشت یاد شهدای فتح خرمشهر به بیان رشادتهای رزمندگان اسلام دردوران مقاومت و فتح خرمشهر و نیز خیانت افرادی همچون بنی صدر پرداختند. در این راستا ایشان با دعوت از جوانان به درک درست از واقعیات انقلاب و دفاع مقدس گفتند باید مراقب بود تا تا با مغالطه ای که از سوی معاندان و دشمنان صورت می گیرد جای شهید و جلّاد عوض نشود.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم در ادامه سخنان خویش به وضع موجود کشور و دشمنی های مستکبران در این دوران پرداخته و گفتند:
در طی این دوران هیچگاه دشمنان نظام دست از دشمنی بر نداشتند و یکی از مهمترین رسالتهای خود را مأیوس نمودن مردم و جدا کردن آنها از نظام و انقلاب اسلامی می دانند لذا مردم مسلمان و بیدار باید با بصیرت لازم این خدعه دشمنان را نقش بر آب سازند.
ایشان در پایان سخنان خویش ضمن دعوت از همه مردم به امر انتخابات، انتخاباب و بخصوص انتخاب رئیس جمهوری را نشان از حضور پرشور مردم در جهت مأیوس نشان دادن دشمن دانستند.


٠٨:٣٧ - يکشنبه ٢ خرداد ١٤٠٠    /    عدد : ٥٠١٩    /    تعداد نمایش : ٢٦