چاپ        ارسال به دوست

آزمون

برگزاری آزمون آنلاین بخش معارفی جشنواره قرآن و عترت

علی اصغر شعاعی، مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری آزمون های بخش معارفی هجدهمين جشنواره قرآن و عترت دانشگاه خبر داد و گفت: این آزمون ها از طریق سامانه نور در آذرماه برگزار می شود.
وی افزود: بخش معارفی هجدهمين جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم همزمان با سراسر کشور روز دوشنبه 24 آذرماه ساعت 10 صبح به صورت اینترنتی و از طریق سامانه نور برگزار خواهد شد.
مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان این که سؤالات مسابقه به صورت دو آزمون جداگانه تستی و تشریحی طراحی شده که در پروفایل شخصی متسابقین در سامانه نور قابل مشاهده خواهد بود، ادامه داد: اولویت انتخاب افراد برتر از طریق سؤالات تستی است و در صورت رسیدن امتیارها به تساوی، سؤالات تشریحی متسابقین تصحیح خواهد شد.

دکتر شعاعی در مورد بخش‌های دیگر جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز توضیحاتی ارائه کرد و بیان داشت: آخرین فرصت برای ارسال آثار در بخش‌های آوایی، پژوهشی، ادبی، هنری و فناوری پایان آبان ماه سال جاری است و زمان برگزاری آزمون‌های رشته‌های حفظ به صورت آنلاین در هفته اول آذرماه برگزار خواهد شد.


١٣:٢٤ - چهارشنبه ١٩ آذر ١٣٩٩    /    عدد : ٤٧٧٢    /    تعداد نمایش : ١٥٢